STUDENTSKÝ BATOH Bagmaster DIGITAL 7 B Black/Violet + doprava + kroužkový blok A5 + školní diář zdarma > varianta DIGITAL 7 B

BAGMASTER
SKLADEM
CENA 1.789,00 Kč
kus
Studentský batoh Bagmaster - Digital 7 B - Pink/Violet.

Tříkomorový studentský batoh na notebook 15,4"

Specifikace studentského batohu DIGITAL 7 B:
Hlavní komora je velmi prostorná vhodná na školní desky, tak na učebnice. Součástí hlavní komory je polstrovaná kapsa na notebook do 15,4" Přepásaná popruhem na suchý zip k fixaci notebooku. Rozměry kapsy na notebook 29 x 28 x 4 cm. Na zádech batohu je kapsa na zip, která skrývá polstrovanou kapsičku na MP3 přehrávač s vývodem na sluchátka v horní části. Rozměry kapsičky na MP3 přehrávač (12 x 14 x 2 cm). V této speciální skryté kapse jsou 2 síťované kapsičky na zip. A uvnitř je ještě popruh na suchý zip např. k provlečení sluchátek nebo k zavěšení klíčů apod. Do této kapsy je možné vložit sešit A4.

Prostřední komora je vhodná pro formát A4, tedy např. pro sešity, dokumentaci, apod. Černá síťovaná kapsa na zip, o rozměrech 25 x 14,5 cm. Tato prostřední komora je velmi prostorná a dostatečně hluboká. Lze rovněž použít pro školní desky nebo sešity o velikosti A4.

Uvnitř přední komory - je přehledný organizér, s jednou síťovanou kapsou na zip, jednou větší a jednou menší kapičkou. Na přední komoře je rovněž jedna kapsa na suchý zip.
Dvě boční kapsy na gumu, vhodné na láhev.
Ramenní popruhy jsou anatomicky tvarované a měkce polstrované. Popruhy je možné individuálně nastavit. Batoh je možné fixovat na ramenou pomocí flexibilní hrudní pásky.
Dno batohu je polstrované. Batoh můžete zavěsit pomocí poutka. Držadlo je polstrované a dobře padne do ruky.

Hloubka 24 cm
Hmotnost 0,8
Kapsa na notebook 15,4"
Materiál 100% Polyester
Nosnost 10kg
Objem 24 litrů
Počet bočních kapes 2
Počet komor 3
Šířka 35 cm
Určeno 2. stupeň ZŠ, VŠ
Výška 46 cm

 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
* označené údaje jsou povinné